hlumplum (hlumplum) wrote,
hlumplum
hlumplum

Велойога

Оригинал взят у vfedun в Велойога
DSC_01
Сьогодні з друзями їздили на велойогу. Стьопа почув про поїздку та запропонував приєднатися. Поїздка до Дністра, де біля річки пропонувалось усім бажаючим позайматися йогою. Маршрут добре мені відомий до Дністра, через Вовчинці-Ганусівку-Єзупіль

чесно кажучи задумка мені недуже сподобалася, але не маючи інших кращих варіантів вирішив підтримати. Не подобаються мені такого плану поїздки в першу чергу через те що чим більша група і різні люди організація на нулю, постійно потрібно когось чекати і таке інше.
Збір в 11 біля Велес 555. Народу зібралося немало. Після групового фото на память вирушаємо:
DSC_02
Перша зупинка біля підйому на Вовчинцях, чекаємо.
DSC_03
Більшість на підйомі йде пішки. Вириваюсь вперед, відчуваю сили та бажання після нещодавніх змагань.
DSC_05
На горі знову чекаємо
DSC_04
Повезло сьогодні із погодою, красиво видно силует гір на фоні міста
DSC_06
мій портрет. Спасибі Стьопі за фотік та зроблені фото. Якби не він та його фотік мабудь і не писав би цього звіту
DSC_07
Зупиняємось знову у першому селі. Очікуємо решту групи. Такі собі короткі перегонки із зупинками. Вириваюся уперед переганяючи усіх на шляху, потім очікуємо решту групи. Розповідають знайомі що бачили як народ повертав додому ще у Колодіївці, а дехто говорив що якщо і доїде до Дністра то вже точно буде не до йоги. Організатори наголошували що то десь в одну сторону 20км, мабудь новачки не очікували що треба по горбах їздити
DSC_08
Я припухав дехто їхав на аїсті. Фото колони
DSC_09
На перехресті Узин, знову зупиняємось. Далі сильно вириваюся уперед, вкінці Ганусівки перед поворотом на Побережжя очікую друзів. Приляг на травці, підїжає якийсь дядько з ровером із сусіднього будинку, почав щось мені розказувати що я лижу на траві, кажу що мені так добре чекаю своїх. Пропускаю велику групу велосипедистів, а моїх все немає. Вирішив їхати до Дністра і там зачекати. Виявляється вони поїхали трохи іншою дорогою і в Ганусівці зрізали попри ліс. Починаю зідзвонюватися, виясняю де вони. Пояснити толком не можуть. Кажу їм щоб кидали тих йогів та їхали до мене де все їздимо до Дністра у Побережжі. Після кількох звінків виясняю що вони не розуміють де я, і ще до того заблудили. Починаю із них прикалуватись, що вони собі знайшли час для потіх, лазять по корчах.
Домовились зустрітись біля магазину, чекаю нема, знову звоню, виявляється що Вони у Єзуполі чекають. Їду на зустріч, вже дістало чекати. Ура, нарешті зустрілися. Прикалуюсь із них. Не розумію як Стьопа не міг знайти місця де неодноразову із ним їздимо на Дністер. Двоє підозріло веселі.
Їдемо на Дністер
DSC_10
Розповідають друзі що заїхали із тими йогами десь по корчах із кропиваю, не раді що туди поїхали. Їмо, ділимося враженнями.
Вишка на горі над Дністром
DSC_11
Ще пару фоток Дністра
DSC_12
Спочатку як чекав друзів, хотів скупатися. Потім коли вже сиділи думав що не піду, бо трохи замерз. Взагалі погода сьогодні була дуже мінлива, то сонце, то вітер, дивом нас обминали дощові хмари, тільки було видно що десь там недалеко падає дощ. Всештаки рішився
DSC_13

Збоку на березі люди часу не гають:
DSC_14

Трошки погралися із Стьопіним фотіком. Мені спало на думку використати свої жовті велоокуляри як фільтр, ось фото
DSC_15
Сподобався жовтий відтінок на фото, звичайно окуляри дуже спотворюють, непогано було прикупити жовтий фільтр.
Відпочивши на березі Дністра, поверталися додому, але не через Вовчинці а попри Шершень. Біля шершня нас застав дощ, довелося трохи почекати у лісі. Далі був чудовий спуск у Підлужжі.
Поїздка мені сподобалась, шкода що потратили купа часу на пошуки один одного і не змогли довго із друзями порозумітися. Не сподобалось як і очікував у таких поїздках, організація. Не знаю як там була йога, нам не склалось чи не було бажання потрапити на неї. Ще раз спасибі Стьопі за фотік.

Чуть не забув, а це привіт путіну та його покидькам сепаратистам:
DSC_16
Україну не віддамо.

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments